| jackie37 a întrebat:

Un absolvent inginer in Calculatoare se poate angaja ca si profesor? Daca da, ce materie poate preda?

Răspuns Câştigător
| Teo29 a răspuns:

Profesor de informatica, dar trebuie sa ai si modulul psihopedagogic facut.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai modulul pedagogic luat poti preda informatica... dar totusi de ce s ar apuca de predat cineva care a terminat Calculatoare?

| jackie37 explică (pentru suntserios):

Daca nu se iveste altceva e bun si astalaughing

| suntserios a răspuns (pentru jackie37):

Nu se iveste si altceva? Exista mii de joburi in industrie, platite si de 10 ori mai bine decat postul de profesor

| Tpuist a răspuns:

Da. Informatică.