| anonim_4396 a întrebat:

Un tinichigiu de primul rang Oficial 1º castiga un salariu bun in Romania? Eu lucrez in spania in domeniul asta si suma maxima care ajunge sa o castige depaseste 1000€ dar in tara stiu ca e salariul mai mic dar e suficient ca sa te intretii pana la sfarsitul lunii cu banii castigati in tara? Doar cine lucreaza in acest domeniu sa imi zica cum e treaba cu plata mersi mult

3 răspunsuri:
| anad a răspuns:

In tara nu iti gasesti loc de munca. Ai sansa doar daca ai o cunostinta, ruda care are atelier si e dispus sa te angajeze! Daca trebuie sa platesti si chirie nici gand sa iti ajunga banii!

| Goofy77 a răspuns:

Stai frate in Spania ca aici nu stiu daca apuci sa traiesti pana la sfarsitul lunii aici salariu fix 1500-2000 lei in rest te gandesti tu si vezi ce este mai bine pentru tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am apartament in tara nu-i problema cazarea