| asdfghjk872 a întrebat:

Urgent! AM un blog si am auzit si eu ca facand publicitate pot castiga niste banuti. Vreau sa stiu mai multe detalii despre asta. Spre exemplu daca scriu ceva si dupa msai multe persoane vizualizeaza ceea ce am scris, mi spune de bani? Exista taxe pe care ar trebui sa le platesc eu, vreau raspunsuri concrete, va rog e urgent!

4 răspunsuri:
| TεaсhMεHoωToDomε a răspuns:

Este adevarat sunt unele siteuri care pentru publicitate iti ofera bani (gen jocul ourworld).Nu trebuie platite taxe dar sincer e greu pentru ca trebuie ca blogul tau sa fie unul bun si des vizitat.Banii ti poate baga pe card fara taxe

| asdfghjk872 explică:

Imi poate explica cineva pasii pe care trebuie sa-i fac pentru a putea face asta?

Răspuns utilizator avertizat
| asdfghjk872 explică:

Cum as putea discuta cu ei?