| Huntress a întrebat:

Cum pot sa-mi fac un blog personal? Vreau sa-mi fac un blog pe care sa scriu diferite chestii, dar nu stiu cum as putea... Si fara sa platesc taxe, sau altceva. Daca stiti, va rog explicati-mi si mie, sau dati-mi un link. Multumesc!

4 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Buna, poti sa iti faci cont gratuit pe Google Plus, si de acolo pe Blogger: https://www.blogger.com/home.

| Brotacelul a răspuns:

Eu iti recomand www.ucoz.ro - iti poti face si site si blog si forum - iti ofera destul de multe posibilitati. In plus, e usor de folosit si e gratuit :)

| GabyB94 a răspuns:

Http://www.webnode.ro/

Usor de folosit si e in romaneste.

| LoVeLe a răspuns:

Trebuie sa iti faci cont pe google plus. nu e cine stie ce complicat:*