| Cosminush1 a întrebat:

Va salut cu respect, vin și eu cu următoarea întrebare de la care as dori sa primesc răspunsuri de la cei care au un minim de experiență: urmează să obțin calificarea de sudor electric, tot o data dețin și permis categoria CE, sunt in dilema la a alege un loc de muncă și vreau să mi spuneți avantajele și dezavantajele fiecareia pentru că nu am mai lucrat ( ca șofer), iar ca sudor pot spune că am un minim de experiență însă nu am lucrat la o firma ci doar mici proiecte prin zona mea, m ar tenta să merg pe șantierul naval, merita?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Un sudor bun (dar bun-de-tot-nu-doar-așa-ș-așa) poate lua și zece mii! De euro

Așa că - cu tot respectul - tu decizi unde ești mai valoros