| Anon31241212 a întrebat:

Vreau sa dau la limbi moderne aplicate. Intrebarea mea e urmatoarea: Daca dau la limbi aplicate engleza, pot alege si germana? Adica poti face in doua limbi? Sau cum? Engleza e principala si germana secundara?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

LIMBI MODERNE APLICATE (UAIC Iasi):
Traducere si interpretare (engleza / franceza sau germana)-buget 30, taxa 12
Traducere si interpretare (franceza / engleza sau germana)-buget 10, taxa 10
Traducere si interpretare (germana / engleza sau franceza)-buget10, taxa 8

Deci ai ca limba principala engleza, franceza sau germana si ca limba secundara una la alegere.

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Din ce Doamne iarta-ma facultate si din ce oras?
Va doare mana sa scrieti detalii importante? Cum sa va raspunda cineva?