| EliteGamerRo a întrebat:

Vreau sa stiu ce joc ar trebui sa fac la un canal de gaming, ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

Ce joc iti place tie. Daca nu iti place nu are rost sa il faci.

6 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Nu stati prea mult la jocuri mari ca suprasolicitati procesorul si hardiskul!

| Mihai1810 a răspuns:

Ce specificatii ai la PC?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de cat de performat e PC-ul de pe care joci.

| Sofia2005 a răspuns:

Gta
Cs:go
Skywars
Minecraft

| Lol1234563242 a răspuns:

Pai canal de gaming hmm, nu iti recomand Minecraft da e un joc popular dar (s-au cam saturat totii sa vada sky wars, sg etc) iti recomand CS:GO, gta 5, Roblox, fifa 16/17, 60 seconds si daca vrei (e decizia ta ) Outlast ramane un joc bun pana si acum. Funda?