| jokerodany a întrebat:

Am si eu un living si vreau sa il zugravesc in doua culorii dar nu stiu, ce culor mi-ati recomanda sa folosesc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de cata lumina naturala iti intra in casa si de culoare mobilei pe care o ai.ciocolata si bej pai, mov si gri perla, rosu merge cu bleu deschis aproape gri, gri cu verde inchis.eu in living am un gri-maro cu verde antic(vernil inchis)

6 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Eu iti recomand culoarea galben pai in combinatie cu fototapet.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Crem si vernil.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

In nuante de verde si portocaliu.

| DenissaDeea a răspuns:

Eu zic cum cred eu:tu poti alege ce culori iti place si dupa putin asorteu cu mobilierul care il ai in living:Tavanul intotdeauna culoare alba, pentru pereti poti alege o culoare de lila, o culoare de grefa sau crem: sper ca ti-am dat cate idei!

| cely a răspuns:

Crem cu portocaliu sau bej cu verde, in functie de culoarea mobilei

| Criiss16 a răspuns:

Galben si portocaliu deschis?