| mmiizzaas a întrebat:

daca am sa zicem camera cam mica, ce pot sa fac sau cum trebuie sa aranjez mobila ca sa fie mai spatioasa? In camera am : o masuta, patul, un fotoliu, sifonierul si un fel de biblioteca, dar micuta.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Maia a răspuns:

Pai ai putea sa desfiintezi unele lucruri si sa imbimi cum altele. Spre exemplu biblioteca ai putea sa o desfiintezi si sa-ti pui niste rafturi deasupra patului, sau sa pui rafturile deasupra fotoliului, masuta ai putea sa o pui langa pat(depinde acum cum este acesta) iar sifonierul undeva in fata patului, apoi trebuie sa fii atenta cum le asezi in camera pentru ca lucrurile sa vina cat de cat simetrice, iar pentru a fi mai deschisa, luminoasa si spatioasa varuieste camera cu o culoare care-ti place si sa fie si ceva mai crazy :d un verde-mar combinat cu un alb ca-n poza alaturata http://www.casamea.ro/......-mar-1.jpg sau poti incerca un roz-pal cu alb, culori care sa deschida.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| andreii2 a răspuns:

Oricum ai aranja mobila camera va fi tot mica:p.Ai putea sa renunti la cateva lucruri cum ar fi: fotoliul, biblioteca.nu stiu. daca as vedea imagini te-as ajutabig grin

| dulcika_3604 a răspuns:

Pai in primul rand ar trebui sa scoti fotoliu, masutza si ar trebui sa scoti si biblioteca si iti pui un birou in locul biblioteciiwinking