| AndreeaMaria5627 a întrebat:

As dori sa imi renovez bucataria, insa nu stiu ce sa pun pe jos (parchet sau gresie) am vazut poza aceasta https://www.google.ro/......ps?/search si nu stiue ce e pe jos. Nu cred ca e nici parchet si nici gresie. Imi puteti spune va rog, ce este? Multumesc!

3 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

E gresie, cea mai indicata pentru bucatarii fiindca se curata foarte rapid si usor.Bine-nteles e vorba de o gresie de calitate, caci daca alegi din cea poroasa-datorita pretului-ai probleme la mop.

| AndreeaMaria5627 explică (pentru Danut_Popa_1961):

Iti multumesc mult, insa am o mica banuiala. La inceput, asta credeam si eu, insa daca e gresie, nu e una hm. obisnuita, nu? Imi poti da un site cu astfel de gresie, te rog? Multumesc!

| Danut_Popa_1961 a răspuns (pentru AndreeaMaria5627):

Nu-ti recomand sa faci aceasta comanda on line.mergi la depozitele cu materiale de constructii.