| anonim_4396 a întrebat:

azi mi-am pus un bol de cereale in bucatarie si vroiam sa plec in dormitor cu el. Inainte sa ajung la usa farasul mi-a cazut in cale. ce credeti ca inseamna >asta? funda funda

12 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu inseamna nimic happy

| ionut1980 a răspuns:

In zona in care stai gravitatia pamantului e mai mare si atrage obiectele spre centrul sau laughing In bolul ala mai bine iti puneai creierul si il amestecai la mixer decat sa pui asemenea intrebari.

| AidaAmaranta a răspuns:

Sincer. nu stiu. dar poate azi vei primii o veste rea, sau te vei certa cu cineva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Înseamnă că făraşul nu era sprijinit bine raised eyebrows.

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Nimic...

| Satisfaction a răspuns:

Nimic...nu fi superstitioasa...si eu mai cred chestii de astea uneori dar nu se intampla nimic

| Marijuana187 a răspuns:

Nimichappy superstitii!

| Some0ne a răspuns:

Eu nu cred in superstiti si sunt sigura ca nu inseamna nik.Adik poate sa cada orice si asta nu inseamna ca inseamna ceva anume

| djcosty_7523 a răspuns:

Nu inseamna nimic dar ai grija sa nu se mai intample.

| FetitSa a răspuns:

Inseamna ca nu era pus la locul lui laughing)

| frumusicclaudic a răspuns:

Vei avea ghinion pana pe 30 si tot anul 2011 vei avea noroc.

| alex_8276 a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa maturirolling on the floor