| Parvan a întrebat:

De curand m-am hotarat sa imi iau o drujba si nu stiu ce marca sa aleg. Am sa o folosesc pentru pomi(20 cm max) dar doar 1 data pe an, adica nu o sa fie prea folosita.
Eu mai am una de la rusi dar se strica foarte repede (se deregleaza suruburile de la carburator).
Am un buget maxim de 450 lei,,,,
Funda big grin

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Marcile cele mai bune si sint renumite ca liderii mondiali sint STILH si HUSQVARNA! Sint multe modele care iti recomand sa citesti de pe siteul www.mdhgrup.ro/blog/3_drujbe-husqvarna-drujbe-stilh.html Sper ca am fost de folos!

| D4vid a răspuns:

Decat sa dai banii pe o chinezarie, mai bine plateste pe cineva sa iti taie lemnele.Mai bine economisesti banii si iti cumperi un Stihl sau o Husquvarna cand o sa iti permita bugetul.