| chocolate27 a întrebat:

TPU! As vrea ca zilele astea sa ma apuc sa-mi decorez bradul de Craciun, dar nu prea am imaginatie. Aveti ceva idei? Imi puteti lasa si link-uri.Ps:Bradul are 180 cm.

8 răspunsuri:
| ApofissPapaya a răspuns:

Mi-ar fi de mare ajutor si mie aceste raspunsuri. happy La multi ani, Romania!

| DuLcyK a răspuns:

Http://www.decocraciun.ro/ aici sunt decoratiuni foarte frumoase sper ca te-am ajutat;)

| Ripqer a răspuns:

E simplu:
Îi pui beteala niste globulete si nise luminite de craciun.PS: De preferat luminitele sa fie albastre sau rosii si verzi globuletele rosii cu putin alb iar beteala alba verde sau rosie.Noroc,Succes,Bafta;-)

| MadaZuza a răspuns:

Buna! Bradul e foarte usor de decorat. Ai putea combina rosu cu auriu pentru un efect de caldura, albastru cu argintiu, astea sunt cele mai cunoscute. Deci fugi la magazin si cumpara culori asortate spre exemplu: mov cu auriu sau verde cu rosu... Culori sunt multe si ai de unde sa alegi. Spear ca te-am ajutat.
PS: In varf pune o stea sau ceva care sa se potriveasca. Succes!