| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU! Voi cât ați da pe o camera de cămin de 11m²? Nu contează orașul neapărat fie București, Iași, Cluj etc.
Asa ca idee (camera goala, doar o chiuveta).

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Chirie? Maxim 500 de lei, in functie de zona.
In Iasi maxim 30 de lei pe noapte, ca o luna nu am ce face acolo.
In Cluj as zice pana la 800 de lei/luna, daca e totul renovat, cu bai folosibile. Bineinteles, nu in Apahida, Floresti sau Buna ziua. Ceva central.

| Vântulalb a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Camerele de camin nu au bai. Este una comuna pe etaj.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Vântulalb):

Stiu, la alea ma refeream.
Sa fie bai dotate, curate, nu din alea fara usa la dus, mizerabile, cu wc turcesc.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mai mult de 100-120 de Euro n-as da.

| Vântulalb a răspuns:

Chirie sau de cumparat?
Camin studentesc sau acele blocuri-camin?
Fii mai clara.

| Marcus0001 a răspuns:

Max 500lei