| muziclive a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un iepuras, dar nu stiu ce rasa sa-mi aleg(pe care sa-l tin in casa).Ajutati-ma cu niste rase deiepurasi... FUNDA

Răspuns Câştigător
| MitroAlex94 a răspuns:

Pentru in casa iti recomand iepuri pitici ca sunt mai mici si mai dragalasi. https://www.facebook.com/IepuriPiticiAngora

7 răspunsuri:
| LIN2010 a răspuns:

E de munca pentru a mentine un miros placut in casa unde traieste un iepure(mirosul de urina este pestilential), trebuie sa te gandesti bina la resposabilitatea de a ingriji iepurele, altfel este OK orice rasa crezi ca-ti place.

| theodorafemme2001 a răspuns:

Eu am cap de leu. Sunt foarte dragalasi si jucausi! Sa sti ca femele, sunt mai linistite, iar masculii sunt mai agitati! Asa ca vezi ce iti alegi happy.

| muziclive explică (pentru theodorafemme2001):

Dar cap de le nu creste mare? Asa am auzit eu.

| DisturbeDd a răspuns:

Angora sau vulpe

| Chinezw a răspuns:

Iepure pitic. era p mercador cineva care il vindea sau dona.
dar trebuie sa ii faci conditii. nevoile se simt la miros. si trebuie sa ai grija cand e prin casa pentru ca roade : cablu, picioare pat, scaune...etc

| PatrickOscar a răspuns:

Uita-te aici sunt destul de multe informatii despre iepuri. http://www.iepuri.intracominvest.eu/rase_iepuri.html
... sper ca te-am ajutat :)