| AndaluziaM a întrebat:

Buna ziua am o problema aseara cand sa ma culc am observat un gandac (negru) pe perete in fine am dat sa-l omor dar nu am reusit era prea rapid pana acum nu am mai avut asa ceva in casa mea tin sa mentionez ca traiesc la tara nu la bloc in fine cum as putea scapa de ei intrebare e daca sunt mai multi sau? ala a intrat pe undeva?

1 răspuns:
| NicuDinPiataMare233 a răspuns:

Daca e un gandac, inseamna sigur ca sunt mai multi. Incearca sa vezi de unde vin, si da cu spray sa ii omori. Sau cheama deratizarea. Dar nu-ti fa griji, gandacii nu te mananca happy