| hunea a întrebat:

va rog mult sa imi spuneti cum as putea curata marmura neagra.Mama mea a folosit detartrant si au ramas urme albe.Stiu ca este ceva, un lac sau ceva de genu care o data aplicat pace ca petele sa nu mai apara.Va multumesc o zi frumoasa!

3 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Nu stiu daca lacul este o solutie. Poate ar trebui sa vorbesti cu cineva sa ii faca o slefuire superficiala, cineva care face monumente funerare de exemplu.

| hunea explică (pentru Kaℓi):

Multumesc de raspuns, o sa incerc sa vad ce rezolv.

| bucurestiamenajari a răspuns:

Buna ziua,

Exista la dedeman solutii speciale pentru marmura.

Daca sunteti din Bucuresti va putem ajuta cu o slefuire ....detalii preturi aici : http://www.design-total.ro/preturi/