| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa mă ajutati si pe mine cu ceva: Daca am cumpărat 8 pachete de parchet laminat,pachetul contine 2, 13 mp la o camera de 4m lungime 4m lătime îmi ajung cele 8 pachete? Daca nu va rog sa îmi spuneti cate îmi trebuie. Camera are o jumătate dintr-un perete scos mai in afara deci acolo nu sunt decât 3, 75 m. Va rog ajutați-mă.

Răspuns Câştigător
| tr3ig a răspuns:

Este de ajuns, ai lut foarte bine parchetul!

5 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Iti ajung. Mama ei de matematica, grea e...

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Masoara camera corect si cu masuratorile te adresezi direct in magazin/depozit etc.
Numai sa masori corect, nu pe ghicite.
O zi bunahappy

| K0sti a răspuns:

Fugi la scoala!

Răspuns utilizator avertizat