| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai buna culoare pentru o camera mica de 3 X 3 m cu un geam normal (3 ochi) si patul + dulapul de culoare inchisa (mobila maro normala, inchisa).

Vreau ca spatiul sa para putin mai mare si cu sa varuiesc? lavabila sau var sau ce? Va multumesc pentru raspunsuri happy

Răspuns Câştigător
regis
| regis a răspuns:

Un verde deschis: este luminos, contrasteaza bine cu maroul si este considerata culoarea cea mai odihnitoare, foarte potrivita pentru o camera in care se doarme.

4 răspunsuri:
| wowemy a răspuns:

Galben

| WrestlingFan01 a răspuns:

Lavabila alba

| Licurici05 a răspuns:

Lavabila-roz mov alb sau bleu culori ft deschise pentru a parea camera mai mare

| sandrin4sabin a răspuns (pentru Licurici05):

Dar portocaliu mai deschis sau mov mai deschis?