| mariusyk33 a întrebat:

Cati baloti de lucerna sau paie pot scoate pe 10. 000mp2 (1ha)? dau funda

4 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Din informatiile de pe net, productia medie este de 45To/ha masa verde, insemnand cam aproximativ 8 To/ha fan.Nu stiu ce greutate au balotii la care te referi, dar calculul il poti face singur.

| Sonny1994 a răspuns:

Din informatiile de pe net, productia medie este de 45To/ha masa verde, insemnand cam aproximativ 8 To/ha fan.Nu stiu ce greutate au balotii la care te referi, dar calculul il poti face singur.

| restroccck a răspuns:

Vreo 10. happy Funda?

| dragoshd92 a răspuns:

400 baloti daca ii faci de 20 kg.