| alexandero a întrebat:

ziceti-mi si mie daca stiti daca vinde careva baloti de lucerna! cu transportu ma ocup eu! ma duc oriunde in Romania in orice judet! si daca stiti ziceti-mi si pretul! daca stiti pe cineva contact la ID de mess: alex.messi81! rog seriozitate

3 răspunsuri:
| DenimM a răspuns:

Eu vand baloti de lucerna... uite aici id meu: mihaysuperboy

| BaRoN92 a răspuns:

Salut!
Uite aici:
- vand baloti lucerna, 10 lei bucata marime mare, pura aprox 300 buc. tel 0786689097
Este din Galati

| BaRoN92 a răspuns:

Suna la nr pe care ti l-am lasat pentru mai multe detalii eu nu iti pot oferii mai multe detalii