| Tanculetz a întrebat:

Caut un ciobanesc german cu par lung imi puteti spune unde gasesc?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Ce cauți un roker?

| cherrybomb a răspuns:

Un pui de ciobansec german costa intre 15 -20 de mil.
daca ai vreun prieten jandarm sau politist vb cu el. ca sigur cunoaste pe cineva care are

| ingerasmotat a răspuns:

Am primit funda pe aia? laughing eu ziceam asa la misto tongue dar mersi big grin

| GeorgianaGya a răspuns:

Cauta si tu pe net si gasesti ce caini vrei si ce rase vrei tu. uita un site aceseazal si vezi daca iti place http://www.caini-de-vanzare.ro/rasa/Ciobanesc-German-101.html