| tony98 a întrebat:

sunt foarte trist deoarece mi-a disparut cateau(ciobanesc german) pe nume IZA si vreau sa iau alt ciobanesc german.Imi puteti spune si mie cateva nume de femela si mascul.multumesc! funda

Răspuns Câştigător
| Anca4747 a răspuns:

Imi pare rau pentru catelusa ta, sper ca e bine si ca o vei gasi. curand

Pe de alta parte, scopul meu este sa iti dau cateva nume dragute de caini:

Pentru fetite: Cookie, Maya, Arona, Artemis, Bufy, Lessie, Betty, Lady, Dixie, Clara, Esme, Bella, Ella, Effi, Tasha, Wanda, Texy, Laila/ Laika sau clasicul Bobita... Poti bineinteles sa o numesti tot Iza, sa pastrezi amintirea ei...

Pentru baieti: Athos, Lucky, Bethoven, Mozart happy, Muffy, Boss, Freddy, Nick, Toby...

Crede-ma, o sa o gasesti pe Iza! Pana atunci, sa iti cresti noul catel cu drag love struck

2 răspunsuri:
| Anestezia a răspuns:

Sall tony!
pai pentru femela: betsy,kiki,lessy,lady,lisa,miki,merry, noa, riki...etc
pentru mascul: micha,toto,puffy,ducu,rinti,bobi,rex,zoro,chiki,robb,roco, balu, etc... FUNDA?:X

Răspuns utilizator avertizat