| radu_florea a întrebat:

Ce culori se "poarta" acum sa folosesti pentru decorarea unui apartament? La textile ma refer. (Fata de masa, covor, draperii, cuverturi, etc)

Răspuns Câştigător
| mami a răspuns:

Toate nuantele de verde, ca fond iar disainul dupa gust - figuri geometrice, imagini florale, culoarea de fond in degrade (nori).
Trebuie tzinut cont si ce destinatzie are fiecare incapere

4 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Buna, am vazut ca anul acesta se poarta foarte mult:crem, bej, grena si albastru.Asta depinde bineinteles si de gustul tau.Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arabescuri, foarte la moda...numai ca te ustura la buzunar, iar stilul trebuie sa il simti, altfel iese o varza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La moda este cremulbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| papaya a răspuns:

In 2013 se poarta culorile vii, imprimeurile vesele si optimiste. Niciodata nu or sa se demodeze culorile primare. Uite cateva modele de cuverturi de pat. Te poti inspira, daca mai cauti asa ceva si in 2013: lotusdecor.ro/cuverturi-de-pat-cuverturi-de-pat-de-lux-c-196_202.html