| anonim_4396 a întrebat:

Ce culori se mai poarta in dormitor? Ma refer la draperii, covoare, etc

Răspuns Câştigător
cristian
| cristian a răspuns:

Fiecare poarta ce are.
Pentru un dormitor odihnitoar sunt potrivite culorile bleu culoarea cerului senin.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Dupa gustul si preferinta ta!

| gbtz a răspuns:

Depinde de ce culoare ai pe peretzi dar merge un portocaliu pal un galben pal un roz pal si chiar un bleu sau un vernil

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Violet

| IndieBird a răspuns:

Depinde de ce vrei sa spuna camera ta despre tine.
Uite niste sfaturi care sper ca o sa te ajute:
-alege o culoare care sa iti placa - este cel mai important, pentru ca o sa o ai ceva timp, si nu vrei, dupa 2 sapt. sa spui ca te-ai plictisit de ea
- daca spatiul este mic, alege culori cat mai deshise si perdele/draperii cat mai usoare pentru. a crea senzatia de spatiu; si oglinzile ajuta!
- cauta pe net ce aduce fiecare culoare; albastru deshis-serenitate etc.
- asta este parerea mea, dar: nu lua in seama tot ce se poarta. Cauta poze pe net. Vezi ce stil ti se potriveste cel mai bine, care iti place cel mai mult. Atat timp cat creezi ceva pentru. tine, ce se poarta e mai putin important. Dar din nou, asta e parerea mea.
Sper ca te-am putut ajuta macar intr-o mica masura happy