| oceanoflove a întrebat:

Ce gust are grisul cu lapte?
Se poate folosi in loc de lapte apa sau lapte vegetal?

10 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Nu sunt geniu in bucătărie, dar la gris cu lapte, principalele ingrediente par a fi grisul si laptele. Daca folosești altceva, nu cred ca va iesi gris cu lapte

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Se poate, dar atunci are gust de apă.

| rockiib a răspuns (pentru sadrian46):

Domnule sadrian, o alegere inteligenta la ce a fost intre mine si terapeut care ar fi? nu poti sa treci peste, ca practic aia cu telepatia si faptul ca te urmareste e exagerat, adica intelegeti cat de creppy e, ce idee aveti? nu pot sa ma deconecctez de la retea asta a lui de wi-fi? mai ales ca nu am mai vorbit de ceva timp de peste 1 an.

| rockiib a răspuns (pentru sadrian46):

Si ala nu are un dezavantaj ca are telepatie? adica il pot afecta jignrile mele pe terapeut? deci in atatia bani de cand se stie nu s-a gandit nimeni cum sa impiedica astea? atunci de ce nu recunosc toti oamenii care au puteri ca le au? sunt discreti pe dracu ca multi din ei si le arata, daca vreti am putea vorbi si la telefon.

| sadrian46 a răspuns (pentru rockiib):

Am putea vorbi și la telefon, dar ar ieși discuții de cabană. Te duci la munte la cabană, faci o plimbare bună, apoi seara îți priește botolul și paharul de ceva, după care se încinge conversația, până îi apucă somnul pe toți.

| sadrian46 a răspuns (pentru rockiib):

Astea nu se pot împiedeca. Noroc că sunt rare.

| siriusblack98 a răspuns:

Iti dai seama ce gust poate sa aiba grisul cu apa chioara sau cu un inlocuitor de lapte...

| oceanoflove explică (pentru siriusblack98):

Nu stiu de acea intreb. Nunam mancat niciodata gris si voiam sa incerc vegan.

| Dragobeta a răspuns (pentru oceanoflove):

Nu incerca vegan, sigur nu are sa-ti placa. Am incercat eu.
Grisul cu lapte natural e delicios.

| Valentin7483 a răspuns:

Gris cu lapte este minunat, am mâncat de atâtea ori când eram mic dar sincer nu îmi pot imagina ce gust poate avea cu apa sau lapte vegetal