| DeniZu a întrebat:

Ce inseamna confort 2 pentru un apartament? (suprafata, avantaje, dezavantaje etc.)

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! cu placere, dar te rog sa imi scuzi scrisu, am vazut acum ca am mancat din literetongue cred ca imi era fomitawinking papa si o zi bunawave

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy confort 2 inseamna sa treci prin camera pentrua te duce la baieavantaj e ca ai unde sa stai, dezavantaj ca treci pri sufragerie sa te duci la baiewinking

| DeniZu explică (pentru caramela):

Mersi happy

| caramela a răspuns (pentru DeniZu):

Buna! cu placere, dar te rog sa imi scuzi scrisu, am vazut acum ca am mancat din literetongue cred ca imi era fomitawinking papa si o zi bunawave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Confort 2 e ceva gen dantiku daca mai tii minte.cam cum era la elhappy