| blackberrygirl a întrebat:

Ce se intampla daca pun fierul de calcat pe rufe ude? Vreau sa port un anumit tricou in seara asta si nu stiu ce sa ii fac ca sa se usuce mai repede. Aveti vreo idee?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| AfinăFrez a răspuns:

CU FEONUL POTI SA-L USTI. happy
Cu fierul de calcat nu stiu, cred ca da, dar totusi nu incerca... ai mari sanse sa se arda/strice sau chesti de genul. Incearca cu feonu` de uscathappy

| Teeo2s a răspuns:

Pai usca-l cu uscatorul de parwinking ...eu asa fachee hee

| Ganea_Diana-Elena_1984 a răspuns:

Buna, blackberrygirl :*!
Nu se intampla absolut nimic, se usuca intr-adevar mai repede, dar oricum nu total. Ud un pic tot o sa mai fie.
I hope I helped you :*! Byee!