| Lenuta27 a întrebat:

Cu ce se curata mucegaiul?

Răspuns Câştigător
cristian
| cristian a răspuns:

Pentru pereti poti folosi clor.

3 răspunsuri:
| lost.in.rain a răspuns:

Singura solutie care la mine a dat rezultate, pentru o perioada mai indelungata, este BISON. Se gaseste in supermarket si costa in jur de 27 lei.

| carmen_9743 a răspuns:

Si eu tot cu solutie speciala am curatat, sa vedem dupa cat timp reapare.

| lalaghizi a răspuns:

Domestosul da rezultate bune. Dar depinde unde ai.Pe pereti, faianta, gresie este Ok sa folosesti. Dar sa ai grija sa nu inhalezi mirosul prea mult. Tine geamuri deschise sau usi. Spor la treaba.