| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce se curata mucegaiul

Răspuns Câştigător
| jolie_3446 a răspuns:

Cu clor.

3 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Buna, uite in afara de clor si sol de antimucegai care o gasesti in mag de metalo-chimice, eu am mai folosit un spray de la SAVO(firma de produse de curatat), curata locul fara sa-l freci si chiar fara sa ia culoarea varului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se face o solutie din clor si apa, daca este vorba de var sau faianta, se repera de cate ori este nevoie dar cel mai bine ar trebui sa cumperi un var special pentru bucatarie si baie, se gasesc solutii speciale pentru faianta dar unele ataca smaltul daca nu sunt se limpezeste cu apa cat mai repede

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu sprey anty mucegai
happy