| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa-mi amenajez casa cat mai frumos?/

4 răspunsuri:
| anad a răspuns:

La acest link gasesti reviste, articole, sfaturi utile si interesante. Sper sa iti foloseasca. http://www.incasa.ro/arhiva/reviste+pentru+amenajarea+casei

| smaranta a răspuns:

Daca ai bani nu e o problema.Mergi la Praktiker, Ambient, Baumax etc.si ideile iti vin pe moment.

| yourfriend_1956 a răspuns:

Nu stiu. pune tablouri, foloseste culori deschise. covoare vesele. pune unele decoratiuni.perdele sau draperii galbene, portocalii, mobilier din lemn de culoare deschisa, peretii de culoare deschisa, insa evita galbenul pentru ca se murdareste repede.foloseste verde, da senzatia de prospetime, portocaliul invioreaza, rosu iarasi merge(culoarea pasiunii), pune flori prin casa.creeaza un loc in care sa te recreezi.\de ex ia-ti un scaun din acela in forma de para, puneti o floare, o masuta, poti se iti creezi u un fel de tablou cu decupaje.pe polistiren iti pui poze cu prieteni, iubiti familie etc. sper sa-ti fie de ajutor.papa.pupici...

| Seline a răspuns:

Angajeaza un designer interior.