| mateias_3426 a întrebat:

Cum scap de soareci? Cat mai repede.

Răspuns Câştigător
| Vögeln a răspuns:

Cu otrava de soareci sau mult mai repede cu o pisica
funditabatting eyelashes?

12 răspunsuri:
| simf a răspuns:

Exista in hipermarketuri niste curse din lemn cu lat metalic, sunt foarte eficiente. daca ai pisica eu nu ti-as recomanda otrava de soareci, se pot intampla accidente.

| Fantoma_1807 a răspuns:

Eu cred c[ nu ai găsit o pisică bună, mai caută. Cele care vînează sînt mai jucăuşe, mai zburdalnice şi ţine cont un lucru pisica vînează din plăcere nu din necesitate. Deci nu flămînzi o pisică doar că va prinde şoareci. succes în căutare

| Cella a răspuns:

Exista niste grauncioare micutze roz asa... otrava pentru soareci nu stiu unde gasestithinking dar cu aia asa ii omori

OXoX

| DeniiiD a răspuns:

Cu ajutorul mâţei laughing

| Weeedha a răspuns:

Grau otravit. Gasesti la magazine! idea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara otrava pentru soareci.

| blackrose7911 a răspuns:

Otrava de soareci/cateva pisici(2, 3) dar active carora le place sa vaneze nu doar sa doarma!

| Byscu a răspuns:

Sunteti toti prosti nici mata nici gruncioru nu mere frate cauta la magazine lipici special pentru soareci se pune pe o placuta de lemn pe o revista groasa se usuca cam in 9 luni si crede-ma e foarte bine a incercat mama cu dresurile si a trebuit sa le taie si eu cu papuci si gandeste-te cu toata forta mea lu i'am putut deslipi.

| VANZARIDIVERSE a răspuns:

Cam tarziu raspund dar...cu aparate ultrasonice.Am asa ceva de vanzare si sunt eficente, nu iti dauneaza tie si nici soarecelui, il alunga

| dana28 a răspuns:

Ma confrunt cu aceeasi problema insa la mine soarecii sunt in pereti ( intre caramida si rigips) si nu am cum sa pun capcane acolo decat daca fac gauri. Am pus lipici pentru soareci in mai multe locuri asa ca nu sunt in casa ci in pereti.si vin de la vecinu ( stam in duplex) care si-a adus porumb in casa pe care il depoziteaza la mansarda.e teroare pentru ca nu stiu ce sa fac, ma terorizeaza noaptea. Am adus pisici in casa, le tin aproape toata ziua dar nici o sansa sa fie prinsi daca sunt in pereti. Nu sunt convinsa ca acele aparate cu ultrasunete ar functiona.

| mateias_3426 explică:

Nu merge cu pisica

| mateias_3426 explică:

Nu merge cu pisica si nici cu grau si nici cu lipici si la capcane faceau ca in tom&jerry nu merge mai nimic