| Mhjua a întrebat:

Deci. colturile de la covurul meu sunt indoiate si ondulate ce ar treuie sa fac sa le indrept?

4 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Buna.cand zici „ covur",presupun ca te referi la covor, nu?

eu am indreptat colturile si le-am lipit cu scotch din ala lat si l-am lasat pana si-a revenit.am incercat si alte chestii, da nu prea a mers.

| bibibuba a răspuns:

Eu nu ti-as recomanda sa nu il calci cu fierul ca s-ar putea sa nu mai fie la fel de pufos. Incearca sa lipesti colturile de podea cu banda adeziva cu doua fete ca sa nu se mai ridice colturile si pune ceva greu pe el pana isi revine. Bafta!

| Capsunnica a răspuns:

Pune ceva greu pe ele laughing.si cand treci pe langa, incearca sa nu te impiedici de ele tongue (si la mine se tot intorc.)

| XxXSEGAXxX a răspuns:

Sa le calci cu fierul de calcat dar intai pe covor pui un cerceaf