| anonim_4396 a întrebat:

Exista firme care sa-ti transporte bunuri voluminoase contra-cost? Vreau sa ma mut si n-am masina mare. A, si pun la dispozitie si persoane care sa te ajute sa le cari?

3 răspunsuri:
| elena a răspuns:

O firma de taximetrie care se respecta, trebuie sa aiba de toate...in legatura cu persoanele la ajutat, nu ai prieteni?

daniela
| daniela a răspuns:

Bineinteles http://www.leonitransport.ro/? gclid=CLrdosDy_JoCFc-T3wodVmxkeg

mira
| mira a răspuns:

Cauta in Anuntul telefonic la Prestari servicii. Exista firme care au masini de tonaje diferite si pun la dispozitie si personal. Uneori ajuta si la impachetat.Depinde de situatie.Succes! Mira