| tuGatita a întrebat:

Hei. Cum e o garsoniera confort 2? are baie? stiu ca bucataria e in camera...sau ceva de genul

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Offffff, bine mai surioara. nici acum nu ti-ai gasit camera? mai bine ma mutam eu la Iasi :))Depinde de constructor,
http://www.youtube.com/watch?v=kItltk2J6_8

| tuGatita explică (pentru anonim_4396):

Ha ha laughing glumetule laughing hai ca mi-am gasit azi..nu mai caut gata. sunt ok laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru tuGatita):

Ma bucur, sa fi iubita! thumbs up

| AlinIntreaba2Raspund a răspuns:

Nu au balcon iar baia are doar dus, e ca o baie de serviciu cu dus.
Ce e naspa la ele nu e locuinta in sine ci vecinii, sunt in unele blocuri niste mirosuri pe scara. Bleah! Garsonierele conf. 3 nu au bucatarie, iar in cazuri extreme nici macar toaleta, toaletele sunt pe hol. Cel mai bine intra pe http://www.gimo.ro/ si acolo gasesti garsoniere cu poze. Ai functie de cautare avansata: dupa oras, cu poza, dupa buget, zona din oras, etc