| JokerMato a întrebat:

Am nevoie urgenta deo solutie: am patat draperia de oja mov inchis...cum o pot curata ineseara? Am dat cu acetona dar mai tare s-a intins worried Va rog am nevoie de raspuns rapid!

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Daca nu ai benzina sau diluant mai insista cu acetona.

11 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Incearca cu benzina.

| JokerMato explică (pentru evenso):

De unde sa iau benzina la ora asta? angry

| evenso a răspuns (pentru JokerMato):

Ai intrebat, am raspuns, de unde ei tu la ora asta nu stiu, unii tin in casa un flacon mic de benzina ( pentru indepartarea unor pete ) sau in garaj, nu trebuie sa te enervez pe mine, doream doar sa te ajut cu un sfat. happy

| JokerMato explică (pentru evenso):

Nu m-am enervat dar sunt panicata crying

| luisai05 a răspuns (pentru JokerMato):

De la benzinarie

| emag a răspuns:

Mai da cu acena tine vata cu acetona pe draperie da nu intinde,

Răspuns utilizator avertizat
| luisanamy a răspuns:

Cu diluat merge sa stergi petele de vopsea dar si oja.

| luisai05 a răspuns:

Nu e problema ca nu ai ce pati te bate mama?

| JokerMato explică (pentru luisai05):

Nu ma bate, dar mi-e frica totusi...acum doarme dar maine dimineata tot trebuie sa-i spun...si atunci crying