| pisicuta123456789 a întrebat:

Hei tuturor! Vecina mea nu stie cum sa mai scape de porumbei de la casa.vin la saceagul acela si stau...fac mizerie care cade pe balcon, scot sunete, aduc paie, au si pui, ii zgorneste si iar vin. Ce poate face?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

O mata care mananca pasari ar fi o minune. Poate pune si sperietori si sa le distruga cuiburile. https://epest.ro/....../index.php
Poate pune si boabe de grau cu substante chimice pe ele. O asemenea solutie le va omora dar nu garanteaza ca nu vin altele.