| SkyIsMyLimit a întrebat:

Hey..TPU! Eu am mobila in camera mea maronie.As putea sa vopsesc mobila cu ceva sa fie alta culoare cu spray sau ceva de genul.Se gasesc in comert chestii de genul? Mersi mult anticipat. Daca nu.ce culoare s-ar potrivi cel mai bine cu maroniu deschis si inchis?

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Daca e lacuita, intai trebuie inlaturat stratul de lac.Intreaba la magazinele unde se vand si vopsele de un asemenea produs, apoi folosesti un smirglu fin. Apoi suflii culoarea dorita.

2 răspunsuri:
| TheTruthBeneathTheRose a răspuns:

Cred ca s-ar potrivi galbenul.winking

| JaguarSType a răspuns:

Da ai putea sa o vopsesti cu spray dar sa ai grija poate iese rau!