| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce culoare as putea sa-mi vopsesc camera daca draperiile mele sunt maro deschis?

Răspuns Câştigător
| arrriadna a răspuns:

Salut, poti folosi vernil, bleu, galben, alb, crem. Dar eu zic sa ignori graperiile si sa iti faci camera in nuanta pe care o consideri mai linistitoare pentru tine. Daca nu iti place cum "se asorteaza" poti folosi autocolant pentru draperie si o modifici cum iti placewinking

4 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

Daca vrei sa se asorteze neaparat cu draperiile foloseste crem.

| Engel a răspuns:

Incearca mov, rosu inchis sau rosu aprins...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Crem

| kryssstynaa a răspuns:

Pai si eu am draperiile la fel si am facut : 2 pereti portocalii aprins si 2 galben mai pal si tavanul in jumatate portocaliu si jumatate galben si linia sa fie trasa vertical happy big grin