| Serendipity17 a întrebat:

Mai am niste pamant de un an sau mai mult, daca pun ceva se prinde? vreau sa spun, mai are substantele nutritive?

Răspuns Câştigător
| fabiola a răspuns:

Uda-l cateva zile cu apa plata mineralizata si amesteca-l cu o punga de pamant proaspat de la florarie!

3 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Daca nu a prins mucegai poti sa il folosesti la ce vrei tu.

| costymaximus a răspuns:

Da, se prinde.Pamîntul nu expira.

| frumusica_3241 a răspuns:

Da poti sa pui dar sa stii eu am avut unul de 4 ani pe balcon se usuca pamantul eu am tot tocit in alte ucvinte pamantul ca pe o placintacand este ud cand il uzi sup robinet sau dus upaia este ca pamntul proaspat