| Spik33333 a întrebat:

Pe la ce varsta este ideal sa ma dezvirginez! Si inca o intrebare.
La baieti cum e cand te dezvirginezi?

6 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cocoselule,momentul acela e mai bine sa vina de la sine.La baieti este urmat de o usoara usturime. Daca ai obiceiul sa faci,, gimnastica,, cu,, cocoselul,, nici nu-ti vei da seama.

| Delicacy a răspuns:

Ce intrebare stupidastraight face.Nu este o regula anume, cand o sa te simti tu pregatit din punct de vedere fizic si psihic, atunci ar fi "ideal". happy

| AnnaAnnne a răspuns:

Parerea mea e ca e bine sa te dezvirginezi de la 17 ani in sus. Cand fetele se dezvirgineaza li se rupe himenul, iar baietilor un fel de ata

| kasty a răspuns:

Poate ar trebuie sa te preocupe cu cine vei ajunge la momentul dezvirginari
varsta? cand vei simti ca a venit momentul... lasa-te purtat de val
nu trebuie sa fi la concurenta cu colegi de clasa, care o face primul...

| daniela4853 a răspuns:

Cel mai bine e sa il intrebi pe tatal tau.el o sa te invete mai binehappy

| sudenta a răspuns:

Vorbeste cu mama ta