| KIdda_6499 a întrebat:

Am si eu o intrebare happy Ash vrea sa'mi decorez camera daca se poate manual. Mi se pare cam goala. Ati putea sa 'mi dati si mie va rog frumos idei si siteuri cu mobila pentru adolescenti? Va multumesc :* (Dau Fundawinking )

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Un site de unde sa iti iei idei a caror realizare va pastra camera la fel de goala, deci la fel de spatioasa, dar va inlatura sentimentul de goliciune e www.picturadecorativapepereti.blogspot.com Sper sa gasesti acolo ceva care sa te incinte.

| CatalinRO a răspuns:

Salut, daca vrei sa-ti decorezi baia cu mobila moderna iti sugerez sa incerci pe www.lacatalin.ro, sunt produse frumoase si poti sa iti alegi culorile mobilierului.

| rikart a răspuns:

Salutare!
Iti recomand cu incredere un site cu mobilier la comanda.
Pe langa mobila de bucatarie, mobila sufragerie si mobila pentru dormitoare, cei de acolo executa si mobila dormitoare tineret, camere si dormitoare copii - exact ce te intereseaza pe tine.
Firma este foarte serioasa si cu siguranta cei de acolo te vor ajuta cu idei si solutii, dar si cu realizarea mobilierului pe care ti-l doresti.

| rikart a răspuns:

...scuze, din viteza, am omis sa pun link-ul.
Site-ul este: http://www.mobilapegustultau.ro/mobila-tineret.html

| georgette_9233 a răspuns:

Http://magazin-mobila.com/12-camera-tineret - eu am mobilat o casa intreaga cu baietii astia, sunt calitativi si foarte rapizi. Cand vine si iti ia comanda poti vorbi cu ei absolut tot dimensiuni, pret etc. Nu au limite, pot face orice si rapid.Ii recomand cu incredere.