| 123coco a întrebat:

Imi poate spune cineva, va rog, cum se planteaza vita de vie, sa se prinda si sa nu inghete la iarna? Ce trebuie pus la radacina? Gunoi, nisip?

1 răspuns:
| untu a răspuns:

Vezi la www.4garden.ro/informatii/plantarea-vitei-de-vie! Vezi ca intai bagi radacina taiata la varfuri in compostul facut din :apa, balegar de vaca si lut. Bagi radacina in compost facut in galeata bine si apoi il scoti afara bine imbracat si pui in groapa adanca de 40 cm... urmezi instructiunile de pe eticheta cumparata odata cu puietul!