| Cz_Tavi_2000 a întrebat:

Stie cineva cum goleste primaria lacul de la Sala Sporturilor din Ploiesti toamna? Imi pun intrebarea asta de cateva zile si nu gasesc raspuns. Merci anticipat!

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Caută site-ul primăriei si vei găsi e-mailul acesteia, unde îi vei putea scrie.
Eu asa as face; pentru că nu văd de ce nu ti-ar răspunde, chiar daca nu este o informație de ordin public.
Succes!

| Laura927 a răspuns:

Pai au masini speciale pentru acest lucru...
imi imaginez ca ar fi ceva gen masinile pentru curatarea foselor.