| isis5001 a întrebat:

S-a deschis un nou magazin Thule in Ploiesti, pe undeva in apropiere de Sala Sporturilor. Stie cineva exact unde este? Multumesc anticipat pentru rasp!

1 răspuns:
| Tao_Adrian_1987 a răspuns:

Buna, acum am vazut intrebarea ta. Magazinul a fost pe strada Plaiesilor, eu am fost vanzator acolo, acum s-a inchis acel magazin. Insa vei putea gasi aceleasi produse Thule, in curand, tot in Ploiesti, intrucat intentionez sa imi deschid eu o societate comerciala avand acelasi obiect de activitate. Pentru mai multe detalii, contacteaza-ma la adresa de email stanciuadrian29@gmail.com. Toate bune!