| San_Bubu_ a întrebat:

Salut,vreau sa cumpar o garsoniera in Craiova sau o camera de cămin.
Locuiesc in Spania de multa vreme.
Ce institutii ma pot ajuta sa cumpar,unde ma pot orienta, la cine sa apelez sa ma ajute sa cumpar, as avea nevoie sa ma indrume cineva sau chiar niste sfaturi?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La un agent imobiliar dacă vrei să plătești comisioane.

| valentingb a răspuns:

Văd că nimeni nu știe. De cumpărat garsoniere, OLX.ro sau alte site-uri de genul. Sunt agenții imobiliare o puzderie, ei te ajută cu actele. Dar sfatul meu e ăsta: Craiova? Cât e Spania de mare nu ai găsit un loc? Și România dacă e, mai la vest e mai la bine, dar nu Moldova și Oltenia, la sărăcie.

| vaidetine a răspuns:

O camera de camin? Fara baie? Inseamna ca nu castigi nimic in Spania.
Gasesti anunturi pe OLX. Pui filtre: localitate, numar camere.