Întrebare recomandată | UnBaiatOarecare a întrebat:

Salutare.
Am usa de la baie foarte veche si zgariata...in ce pot sa o imbrac..sau altee ideihappynu dispun de bani pentru a o schimba.
Fundaa\1

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Cumpara tapet autocolant.Nu confunda cu acel tapet lavabil pentru pereti.Gasesti diferite modele.La Bricostore sau Praktiker.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ce este usa?

| 7Dany a răspuns:

Tapetul autocolant e cel mai bun. Ieftin si ai la dispozitie o larga gama de culori, nuante. De cumparat se poate cumpara din magazinele ce au produe pentru finisaje interioare ( Praktiker, Dedeman, Baumax, Ambient, Bricostore, Diego etc ). O alta varianta ar fi sa o slefuiesti si sa o dai cu lac sau sa o vopsesti ( asta in cazul in care este de lemn ). Nici varianta asta nu este scumpa, insa necesita mai multa munca. Sper ca ti-am fost de ajutor! Spor!