| Makovei_Iuly_1995 a întrebat:

Fundaa! Salutare TPU astazi mi-am descarcat tema MAC OS pentru a schimba infatisarea windows 7 cu una MAC, dar inca nu am instalat-o pentru ca vreau sa stiu daca o pot schimba la loc cu cea veche [in caz ca ma plictisesc].

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Depinde. Daca tema are propriul instal, se poate (o dezinstalezi). Daca tema are fisiere pe care le inlocuiesti tu, ca sa revii trebuie sa faci pasii inapoi, pentru a inlocui fisierele temei cu cele originale. Daca e o tema simpla, numai cu stil vizual (fara iconite...), o schimbi din Proprietati-personalizare -tema originala de W7.
Personal nu-ti recomand sa schimbi fisiere din W7 (de genul imageres.dll, explorer.exe.) mai ales daca faci update pentru ca s-ar putea sa nu-ti mai recunoasca fisierele tale. Mai bine cauti un pachet de transformare in MAC daca tot vrei sa-l transformi (macar asa il poti dezinstala, daca nu-ti place).
http://www.softpedia.com/......Pack.shtml
sau
http://hameddanger.deviantart.com/art/Lion-Skin-Pack-13-X64-266077790