| McCrush a întrebat:

Servus! Sunt o persoana mai speciala. Sunt muzician,compozitor, pictor...intr-un cuvant, artist. Vreau cateva idei despre cum sa imi decorez camera...ma refer la lucruri handmade, pe care sa le pun prin camera.Imi place Hip-Hop-ul si Bacovia ( poate ajuta la ceva)! Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Artist fara idei?

| McCrush explică (pentru neutrino):

Orice artist ramane cateodata fara idei!

| lascuiulian92 a răspuns:

Ce fel de artist te consideri daca ceri ideile altora? thinking Imi place ca-ti place hip hopul si poezia, se imbina perfect big grin
Iti sugerez sa iti pictezi peretii sub forma unui pastel. Daca spui ca esti si pictor, picteaza pe fiecare perete un anotimp cu influente muzicale, spre exemplu primaverii ii poti face pasari ce scot note muzicale si mai departe, lasa-ti imaginatia sa zboare big grin

| McCrush explică (pentru lascuiulian92):

M-am gandit deja la asta...3 pereti sunt plini cu picturi si alte lucruri facute de mine. Pe cei 3 am deja note muzicale si chiar si versuri.Pe cel pe care vreau sa il decorez, am deja o colectie mica de arme...si nu stiu ce ar da bine pe el, avand in vedere faptul ca am o fire inclinata spre sumbru si periculos.