| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva casa de vanzare in apropiere de Bucuresti(maxim 40-50km)? Nu conteaza cum e,poate fi si foarte veche, darapanata. Ofer cam 200 de milioane vechi.Multumesc!

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Si sa fie la " strada", sa aiba apa, canalizare si gaze si o curticica de cateva mii de metri patrati, asezata pe marginea unei ape?

| meatloaf a răspuns (pentru neutrino):

Concurezi pentru "ironicul zilei"? intreb si eu...

| suntserios a răspuns (pentru meatloaf):

Cred ca tu esti campion pe departe la ironicul zilei vrand sa cumperi casa la pret de Logan second hand

| meatloaf a răspuns (pentru suntserios):

"darapanata" iti zice ceva? adica fara usi, ferestre, fara gard, etc.nu am zis ca vreau vila cu 3 etaje.si daca te-ai uita un pic pe google ai vedea ca sunt zeci de case la preturi de nimic, adica 4-5000 de euro.insa eu nu am contactat nici o persoana pentru ca se vand prin agentie si nu mai am inca jumatate din suma pentru comision.mai am doar de acte! asa, poate te intereseaza daca tot te bagi in seama aiurea!

| sabin89 a răspuns:

E ok si doar un teren, fara casa?